- Tato sada obsahuje veškeré nástroje k okamžitému vytváření otvorů tepelným tvářením a následnému závitování
- Nástroj Thermdrill Cut vytvoří otvor bez lemu – přebytečný materiál je odstraněn, výsledkem je zarovnaný povrch
- Vynikající zvláště pro vytváření slepých otvorů
- Úsporná alternativa k navařovaným a nýtovaným maticím a dalším technikám spojování
- Lze použít pro: šroubové spoje, pájené a svařované spoje, ložiska, fitinky, samořezné šrouby, rozšíření trubek
- Vhodná pro kovové materiály, jako jsou konstrukční i ušlechtilé oceli, mosaz, hliník, měď i speciální slitiny v doporučené tloušťce do 3 mm
OPTIMUM Brusný kartáč z ocelových drátů 200 x 25 x 20 mm - 0,50 mm
1 523 Kč
Brusný kotouč na HSS vrtáky, CBN 200, sada 3 ks
9 063 KčStartovací sada Thermdrill MK2-3-C-L
11 362 Kč
Tato sada obsahuje veškeré nástroje k okamžitému vytváření otvorů tepelným tvářením a následnému závitování. Nástroj Thermdrill Cut vytvoří otvor bez lemu – přebytečný materiál je odstraněn, výsledkem je zarovnaný povrch. Vynikající zvláště pro vytváření slepých otvorů. Úsporná alternativa…
Další informace
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Max. tloušťka materiálu | 3 mm |
| Upnutí | MK2 |
| Průměr upnutí nástroje (kleština) | 6 mm |
| Průměr závitu | M3 |
| Zakončení tvářeného otvoru | Cut – bez vytvořeného lemu |
| Délka tvářecího nástroje | dlouhý (L) |
| Značka | Thermdrill |
| Hmotnost | 5 kg |

_segment--16-4-d-radius-64-mm.jpg?662f80ea)
_segment--18-4-d-radius-72-mm.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--ohybacky.jpg?662f80ea)

