Kompletní sada vybavení pro výrobu závitů M3 procesem tepelného tváření pomocí nástroje Thermdrill Cut krátký (otvor bez lemu).
Nástroj Thermdrill M10 Form krátký 8541010
3 618 Kč
Ruční ohýbačka plechu PROMA ROP-20/1020N
62 780 KčStartovací sada Thermdrill MK2-3-C-S
9 063 Kč
Kompletní sada vybavení pro výrobu závitů M3 procesem tepelného tváření pomocí nástroje Thermdrill Cut krátký (otvor bez lemu).
Další informace
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Max. tloušťka materiálu | 1,5 mm |
| Upnutí | MK2 |
| Průměr upnutí nástroje (kleština) | 6 mm |
| Průměr závitu | M3 |
| Zakončení tvářeného otvoru | Cut – bez vytvořeného lemu |
| Délka tvářecího nástroje | krátký (S) |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Thermdrill |
| Hmotnost | 5 kg |

_ohybacka-trubek-bow-sestava--ohybacky.jpg?662f80ea)
_segment--16-2-5-d-radius-40-mm.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--komplet.jpg?662f80ea)
