Kompletní sada vybavení pro výrobu závitů M5 procesem tepelného tváření pomocí nástroje Thermdrill Cut krátký (otvor bez lemu).
Nástroj Thermdrill M10 Form krátký 8541010
3 618 Kč
Ruční ohýbačka plechu PROMA ROP-20/1020N
62 780 KčStartovací sada Thermdrill MK2-5-C-S
11 483 Kč
Kompletní sada vybavení pro výrobu závitů M5 procesem tepelného tváření pomocí nástroje Thermdrill Cut krátký (otvor bez lemu).
Další informace
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Max. tloušťka materiálu | 3 mm |
| Upnutí | MK2 |
| Průměr upnutí nástroje (kleština) | 6 mm |
| Průměr závitu | M5 |
| Zakončení tvářeného otvoru | Cut – bez vytvořeného lemu |
| Délka tvářecího nástroje | krátký (S) |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Thermdrill |
| Hmotnost | 5 kg |



_segment--18-3-d-radius-54-mm.jpg?662f80ea)
_segment--16-3-d-radius-48-mm.jpg?662f80ea)
