Kompletní sada vybavení pro výrobu závitů M6 procesem tepelného tváření pomocí nástroje Thermdrill Form dlouhý (otvor s lemem).
Nástroj Thermdrill M8 Form krátký 8541008
3 013 Kč
Ruční ohýbačka plechu PROMA ROP-20/1020N
62 780 KčStartovací sada Thermdrill MK2-6-F-L
10 273 Kč
Kompletní sada vybavení pro výrobu závitů M6 procesem tepelného tváření pomocí nástroje Thermdrill Form dlouhý (otvor s lemem).
Další informace
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Max. tloušťka materiálu | 3,5 mm |
| Upnutí | MK2 |
| Průměr upnutí nástroje (kleština) | 8 mm |
| Průměr závitu | M6 |
| Zakončení tvářeného otvoru | Form – s vytvořeným lemem |
| Délka tvářecího nástroje | dlouhý (L) |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Thermdrill |
| Hmotnost | 5 kg |

_segment--16-4-d-radius-64-mm.jpg?662f80ea)


_segment--20-2-5-d-radius-50-mm.jpg?662f80ea)
_segment--16-3-d-radius-48-mm.jpg?662f80ea)