Kompletní sada vybavení pro výrobu závitů M8 procesem tepelného tváření pomocí nástroje Thermdrill Form krátký (otvor s lemem).
Nástroj Thermdrill M3 Form krátký 8541003
2 056 Kč
Ruční ohýbačka plechu PROMA ROP-20/1020N
62 780 KčStartovací sada Thermdrill MK2-8-F-S
10 757 Kč
Kompletní sada vybavení pro výrobu závitů M8 procesem tepelného tváření pomocí nástroje Thermdrill Form krátký (otvor s lemem).
Další informace
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Max. tloušťka materiálu | 2,5 mm |
| Upnutí | MK2 |
| Průměr upnutí nástroje (kleština) | 8 mm |
| Průměr závitu | M8 |
| Zakončení tvářeného otvoru | Form – s vytvořeným lemem |
| Délka tvářecího nástroje | krátký (S) |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Thermdrill |
| Hmotnost | 5 kg |

_rolny-pricne-pro-oh-010-sada-010-180.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--vse.jpg?662f80ea)
_segment--16-4-d-radius-64-mm.jpg?662f80ea)
_stavitelny-doraz-pro-oh-010.jpg?662f80ea)