Kompletní sada vybavení pro výrobu závitů M10 procesem tepelného tváření pomocí nástroje Thermdrill Cut dlouhý (otvor bez lemu).
Nástroj Thermdrill M10 Form krátký 8541010
3 618 Kč
Ruční ohýbačka plechu PROMA ROP-20/1020N
62 780 KčStartovací sada Thermdrill MK3-10-C-L
15 113 Kč
Kompletní sada vybavení pro výrobu závitů M10 procesem tepelného tváření pomocí nástroje Thermdrill Cut dlouhý (otvor bez lemu).
Další informace
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Max. tloušťka materiálu | 6,5 mm |
| Upnutí | MK3 |
| Průměr upnutí nástroje (kleština) | 10 mm |
| Průměr závitu | M10 |
| Zakončení tvářeného otvoru | Cut – bez vytvořeného lemu |
| Délka tvářecího nástroje | dlouhý (L) |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Thermdrill |
| Hmotnost | 5 kg |

_segment--22-4-d-radius-88-mm.jpg?662f80ea)




_segment--16-2-5-d-radius-40-mm.jpg?662f80ea)