Kompletní sada vybavení pro výrobu závitů M3 procesem tepelného tváření pomocí nástroje Thermdrill Form krátký (otvor s lemem).
Nástroj Thermdrill M8 Form krátký 8541008
3 013 Kč
Ruční ohýbačka plechu PROMA ROP-20/1020N
62 780 KčStartovací sada Thermdrill MK3-3-F-S
9 184 Kč
Kompletní sada vybavení pro výrobu závitů M3 procesem tepelného tváření pomocí nástroje Thermdrill Form krátký (otvor s lemem).
Další informace
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Max. tloušťka materiálu | 1,5 mm |
| Upnutí | MK3 |
| Průměr upnutí nástroje (kleština) | 6 mm |
| Průměr závitu | M3 |
| Zakončení tvářeného otvoru | Form – s vytvořeným lemem |
| Délka tvářecího nástroje | krátký (S) |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Thermdrill |
| Hmotnost | 5 kg |


_segment--16-3-d-radius-48-mm.jpg?662f80ea)
_segment--20-2-5-d-radius-50-mm.jpg?662f80ea)
_rolny-pricne-pro-oh-010-sada-010-180.jpg?662f80ea)