Kompletní sada vybavení pro výrobu závitů M8 procesem tepelného tváření pomocí nástroje Thermdrill Cut krátký (otvor bez lemu).
Max. tloušťka materiálu: 4 mmUpnutí: MK3Průměr upnutí nástroje (kleština): 8 mmPrůměr závitu: M8Zakončení tvářeného otvoru: Cut – bez vytvořeného lemuDélka tvářecího nástroje: krátký (S)
Nástroj Thermdrill M8 Form krátký 8541008
3 013 Kč
Ruční ohýbačka plechu PROMA ROP-20/1020N
62 780 KčStartovací sada Thermdrill MK3-8-C-S
13 540 Kč
Kompletní sada vybavení pro výrobu závitů M8 procesem tepelného tváření pomocí nástroje Thermdrill Cut krátký (otvor bez lemu). Max. tloušťka materiálu: 4 mm. Upnutí: MK3. Průměr upnutí nástroje (kleština): 8 mm. Průměr závitu: M8. Zakončení tvářeného otvoru: Cut -…
Další informace
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Max. tloušťka materiálu | 4 mm |
| Upnutí | MK3 |
| Průměr upnutí nástroje (kleština) | 8 mm |
| Průměr závitu | M8 |
| Zakončení tvářeného otvoru | Cut – bez vytvořeného lemu |
| Délka tvářecího nástroje | krátký (S) |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Thermdrill |
| Hmotnost | 5 kg |

_segment--18-4-d-radius-72-mm.jpg?662f80ea)
_rolny-pricne-pro-oh-010-sada-010-180.jpg?662f80ea)
_stavitelny-doraz-pro-oh-010.jpg?662f80ea)
_segment--16-2-5-d-radius-40-mm.jpg?662f80ea)