Další informace
| Hmotnost | 0,12 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Typ HSS vrtáku | HSS |
| Značka | STAVTOOL |
| Hmotnost | 0,12 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | HSS vrtáky |
| Dle materiálu | Plech |
Zástrčná hlavice 1/2" HONITON XZN Dostupné varianty: Zástrčná hlavice 1/2" HONITON XZN M8x100 mm
112 Kč
RICHMANN Zámek visací 40mm
41 Kč95 Kč
| Hmotnost | 0,12 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Typ HSS vrtáku | HSS |
| Značka | STAVTOOL |
| Hmotnost | 0,12 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | HSS vrtáky |
| Dle materiálu | Plech |