DS-43 – Stojan na vrtačku
10 dílná sada brusného papíru na suchý zip EXTOL PREMIUM ø 150 mm Dostupné varianty: 10 dílná sada brusného papíru na suchý zip EXTOL PREMIUM ø 150 mm/100 hrubost
88 Kč
PROMA Vak plastikový spodní pro OP-750
119 KčStojan na vrtačku PROMA DS-43
1 490 Kč
DS-43 – Stojan na vrtačku
Další informace
| Hmotnost | 8 kg |
|---|---|
| Max. posuv držáku | 70.000 mm |
| Max. vzdál. základna - objímka | 410 mm |
| Upnutí | 38 – 43 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Značka | PROMA |
| Hmotnost | 8 kg |
| Dle typu | Systémové příslušenství |
| Typ systémového příslušenství | Stojany na vrtačky |








