- Se všemi nástavci pro montáž armatur, vstupů a výstupů
- Vnější i vnitřní žárové pozinkování
- Vyrobena dle ES směrnice 87/404/EHS nebo DGRL 97/23/ES – AD 2000, Modul: H / H 1
- Provozní podmínky dle AD 2000 – S1 (10/2000) = Kolísání tlaku v pásmu 20 %
Polyuretanová ohebná hadice ø 120 mm, 9 m
2 529 Kč
Aircraft® PVC hadice Airpress 50 m, Ø 9/15 mm
1 693 KčStojící tlaková nádoba DB VZ 500/11 V 2500650
59 633 Kč
Se všemi nástavci pro montáž armatur, vstupů a výstupů Vnější i vnitřní žárové pozinkování Vyrobena dle ES směrnice 87/404/EHS nebo DGRL 97/23/ES – AD 2000, Modul: H / H 1 Provozní podmínky dle AD 2000…
Další informace
| Hmotnost | 150 kg |
|---|---|
| Objem tlakové nádoby | 500 l |
| Připojovací závit | 2 × 1½ , 4 × 1¼ , 1 × 1, 2 × ½ |
| Kontrolní otvor | Ruční |
| Max. provozní tlak | 11 bar |
| Rozměry (š × v × h) | 690×1950×640mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 150 kg |








