Další informace
| Hmotnost | 0,625 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 300mm x M16 |
| Doplňující parametr | délka stopky 300mm, závit na stopce M16 |
| Mechanismus upnutí | SDS MAX |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,625 kg |
| Dle typu | Systémové příslušenství |
| Typ systémového příslušenství | Upínací stopky |










