- Zbytkové částice 1 μm
- Zbytkový olej do 0,1 mg/m³ při 20° C a 1 bar
- Absolutní kvalita stlačeného vzduchu podle ISO 8573-1
Prodloužený šroubovák Torx S2 KITO Dostupné varianty: Prodloužený šroubovák Torx 27 x 200 mm S2 KITO
185 Kč
Aircraft® Tepelná pojistka motoru 1-fázová, 12 Amp.
483 KčAircraft® Jemný filtr S050 FWF
6 643 Kč
Zbytkové částice 1 μm Zbytkový olej do 0,1 mg/m³ při 20° C a 1 bar Absolutní kvalita stlačeného vzduchu podle ISO 8573-1
Další informace
| Hmotnost | 0,6 kg |
|---|---|
| Zbytkové částice | 1 μm |
| Objemový proud | 65 m³/h |
| Celková výška | 210mm |
| Celková šířka | 75 mm |
| Přípojka vzduchu | 1/2 |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 0,6 kg |








