Další informace
| Hmotnost | 1,387 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 6-14x600mm |
| Doplňující parametr | O 6-8-10-12-14x600mm |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 1,387 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | Spirálové |
| Hmotnost | 1,387 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 6-14x600mm |
| Doplňující parametr | O 6-8-10-12-14x600mm |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 1,387 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | Spirálové |