- Zbytkové částice 0,1 μm
- Zbytkový olej do 0,01 mg/m³ při 20° C a 1 bar
- Absolutní kvalita stlačeného vzduchu podle ISO 8573-1
Pákové nůžky na plech Metallkraft® BSS 1020 E
68 095 Kč
Olejový pístový kompresor Aircraft® Airstar 403/50 E
18 801 KčAircraft® Velmi jemný filtr S075 SWF
12 088 Kč
Zbytkové částice 0,1 μm Zbytkový olej do 0,01 mg/m³ při 20° C a 1 bar Absolutní kvalita stlačeného vzduchu podle ISO 8573-1
Další informace
| Hmotnost | 0,6 kg |
|---|---|
| Objemový proud | 150 m³/h |
| Celková výška | 280mm |
| Celková šířka | 100 mm |
| Zbytkové částice | 0,1 μm |
| Přípojka vzduchu | 3/4 |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 0,6 kg |








