Výkonný a silný plnící Li-ion aku kompresor, je určen ke kontrole a k doplnění tlaku pneumatik osobních a užitkových automobilů, motorek a cyklistických kol na předepsaný tlak a s dodávaným příslušenstvím také k nafouknutí sportovních míčů, lehátek, matrací apod. Na displeji kompresoru si můžete jednoduše zvolit tlak v bar, psi, kPa a kompresor se automaticky při dosažení této hodnoty zastaví. Pro práci ve tmě je tento displej podsvícený a kompresor má světlo, které svítí i když kompresor není zapnutý. Spínač kompresoru je vybaven pojistkou proti samovolnému spuštění a zámkem, kterým můžete zaaretovat spínač v poloze zapnuto. Samotný kompresor uvnitř stroje má celokovovou konstrukci zajišťující dlouhou životnost. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky Li-ion technologii je možné akumulátory kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jejich kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
Aku kompresor EXTOL PREMIUM 8891874
1 849 Kč
Výkonný a silný plnící Li-ion aku kompresor, je určen ke kontrole a k doplnění tlaku pneumatik osobních a užitkových automobilů, motorek a cyklistických kol na předepsaný tlak a s dodávaným příslušenstvím také k nafouknutí sportovních…
Další informace
| Hmotnost | 2,065 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Baterie | 20V Li-ion |
| Hmotnost s baterií | 1,1kg |
| Kapacita baterie | 2000mAh |
| Max. tlak | 11bar/1100kPa/160PSI |
| Nabíjení baterie cca | 55min |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 2,065 kg |
















