Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství.
- plynulá regulace otáček
- LED světlo
- rychlá výměna nástroje
EXTOL PREMIUM hadice vzduchová, guma, s rychlospojkami, 3/8 (9/15mm), 10m, 8865148
630 Kč
Průmyslový vysavač pro vysávání emulzí a třísek Cleancraft® flexCAT 3100 EOT-PRO
113 571 Kč950 Kč
Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství. Výhody: plynulá regulace otáček LED světlo rychlá výměna nástroje Příslušenství k pilám ocaskám »
Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství.
| Hmotnost | 1,8 kg |
|---|---|
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Napětí akumulátoru | 20 V |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Max. hloubka řezu | 100 mm |
| Značka | Ferm Power |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Typ pily | Ruční |