Vhodné pro modelářské práce
- Variabilní rychlost pro lepší kontrolu a přesnost použití
- Kompaktní konstrukce
- Dodáváno k kufříku
- Baterie Li-Ion
- baterie
- 43 ks příslušenství
- kleština pr. 2,4 – 3,2 mm
- klíč
- nabíječka
1 125 Kč
Vhodné pro modelářské práce Příprava licích forem Opracování dřeva, kovů, skla, plastů Vrtání, leštění, řezání, broušení, ostření Práce v nedostupných místech Variabilní rychlost pro lepší kontrolu a přesnost použití Kompaktní konstrukce Dodáváno k kufříku …
Vhodné pro modelářské práce
| Hmotnost | 1,17 kg |
|---|---|
| Akumulátor | 1,5 Ah (Li-lon) |
| Otáčky | 3 000 – 20 000 /min. |
| Doba nabíjení | 3 – 5 hod. |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Napětí akumulátoru | 12 V |
| Regulace otáček | S regulací |
| Průměr upnutí | 3,2 mm |
| Značka | Ferm Power |
| Typ brusky | Přímé |
| Hmotnost | 1,17 kg |
| Typ motoru | Uhlíkový motor |