Minibruska/minivrtačka je určena k jemnému broušení, odhrotování, frézování, gravírování, leštění a k jemnému vrtání s použitím k tomu určených nástrojů.
Aku přímá vrtačka/bruska EXTOL CRAFT 404121
490 Kč
Minibruska/minivrtačka je určena k jemnému broušení, odhrotování, frézování, gravírování, leštění a k jemnému vrtání s použitím k tomu určených nástrojů.
Další informace
| Hmotnost | 0,12 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| V kufru | ano |
| Otáčky | 15 000 /min |
| Příslušenství | 22 ks, ⌀ dříku 3,2 mm |
| Napětí nabíječky | 230 V |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Regulace otáček | Bez regulace |
| Průměr upnutí | 3,2 mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Typ brusky | Přímé |
| Hmotnost | 0,12 kg |
| Typ motoru | Uhlíkový motor |















