Pila určená pro řezání dřeva, kovů, plastů, keramiky, pryže atd.
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø10 x 80 x 120 mm
98 Kč
Ruční řezačka obkladů a dlažeb 1200 mm XTline XT171200
5 030 KčAku přímočará pila FERM JSM1036
871 Kč
Pila určená pro řezání dřeva, kovů, plastů, keramiky, pryže atd. Dodáváno bez baterie a nabíječky. Příslušenství k přímočarým pilám »
Dodáváno bez baterie a nabíječky.
Další informace
| Hmotnost | 2,36 kg |
|---|---|
| Zdvih pilového listu | 25 mm |
| Maximální kapacita řezu do dřeva 0° | 50 mm |
| Maximální kapacita řezu do oceli 0° | 8 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Napětí akumulátoru | 20 V |
| Regulace otáček | S regulací |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Mechanismus upnutí nástroje | Stopka "T" |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Max. kapacita řezu | 50 mm |
| Značka | Ferm Power |
| Hmotnost | 2,36 kg |
| Typ pily | Jednoruční |









