Napětí 18V Otáčky motoru bez zatížení:0-2800rpm Počet úderů za minutu: 0-3600bpm Kroutící moment: 180Nm Upínání: 1/4″ Baterie: NE Papírový box LED přisvícení LED Indikace stavu baterie Hmotnost: *1,2kg (* Váha produktu je uvedena bez baterie)
Sada elektrikářských šroubováků a zkoušečky PL|PH (5 ks) RICHMANN
340 Kč
Aku rázový utahovák 1/2" Scheppach CIW350-20Li
1 507 KčAku rázový utahovák 1/4″ XTline XT102710
1 040 Kč
Napětí 18. V Otáčky motoru bez zatížení:0-2800rpm Počet úderů za minutu: 0-3600bpm Kroutící moment: 180. Nm Upínání: 1/4″ Baterie: NE Papírový box LED přisvícení LED Indikace stavu baterie Hmotnost: *1,2kg (* Váha produktu je uvedena bez baterie)
Další informace
| Hmotnost | 1,39 kg |
|---|---|
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Max. točivý moment | 180 Nm |
| Značka | XTline |
| Upínání nástroje | 1/4" (šestihran) |
| Hmotnost | 1,39 kg |
| Typ motoru | Uhlíkový motor |
| Nastavení momentu | Ne |












