Napětí: 18V; příkon:3W svítivost 260lumenů hmotnost: *0,25kg (* Váha produktu je uvedena bez baterie)
Nosič leštících kotoučů M14 - suchý zip EXTOL INDUSTRIAL ø 180 mm
190 Kč
OPTIMUM Pásová pila na kov OPTIMUM® OPTIsaw SD 500
224 904 KčAku svítilna XTline XT102765
370 Kč
Napětí: 18. V; příkon:3. W svítivost 260lumenů hmotnost: *0,25kg (* Váha produktu je uvedena bez baterie)
Další informace
| Hmotnost | 0,37 kg |
|---|---|
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Světelný tok | 260 lm |
| Značka | XTline |
| Hmotnost | 0,37 kg |
| Specifikace svítilny | LED |
| Typ svítilny | Lampa |
| Specifikace | Montážní |












