Výhody:
- Rychlost nahřátí – 15s
- Pracovní teplota 170°C
- Automatické vypnutí při neaktivitě
- Měkká rukojeť
- Kufr
Brusný pás - 150x2260, zr. 40 pro BPS-151/400
319 Kč
Chlazený podložní talíř na fíbr LUGA ABRASIVE ø 115 mm
139 Kč740 Kč
Výhody: Rychlost nahřátí – 15s Pracovní teplota 170°C Automatické vypnutí při neaktivitě Měkká rukojeť Kufr
Výhody:
| Hmotnost | 0,86 kg |
|---|---|
| Akumulátor | 1,5 Ah (Li-Ion) |
| Tavné patrony | 7 mm |
| Doba nabíjení | 1 hod. |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Průměr tavné tyčinky | 7,2 mm |
| Napětí akumulátoru | 7,2 V |
| Značka | Ferm Power |
| Hmotnost | 0,86 kg |