Napětí: 18V Otáčky motoru bez zatížení: 10000rpm Rozměr kotouče: 115mm Matice: M14 Baterie: NE LED Indikace stavu baterie Příslušenství: 1x Brusný kotouč 1x Klíč na povolení matice 1x Ručka závit vřetene M14; hmotnost *1,6kg (* Váha produktu je uvedena bez baterie)
Aku úhlová bruska XTline XT102720
1 320 Kč
Napětí: 18. V Otáčky motoru bez zatížení: 10000rpm Rozměr kotouče: 115mm Matice: M14 Baterie: NE LED Indikace stavu baterie Příslušenství: 1x Brusný kotouč 1x Klíč na povolení matice 1x Ručka závit vřetene M14; hmotnost *1,6kg (*…
Další informace
| Hmotnost | 1,87 kg |
|---|---|
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Regulace otáček | Bez regulace |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Průměr kotouče | 115 mm |
| Značka | XTline |
| Typ brusky | Úhlové |
| Hmotnost | 1,87 kg |
| Typ motoru | Uhlíkový motor |












