Aku vibrační bruska je ideální nástroj pro broušení dřeva a dřevěných materiálů, kovů a k zabroušení poškozených míst povrchové úpravy, např. barvy a laku, dále tmelů apod. bez použití vody. Díky svému tvaru je velmi vhodný pro broušení v rohových a obtížně dostupných prostorech. Brusná plocha je vybavena suchým zipem, který umožňuje snadnou výměnu brusných papírů. Integrované odsávání pilin udržuje čistý pracovní prostor při práci a po práci jednoduše vysypete sběrný box a je uklizeno. Pro běžnou práci dostačují jeden nebo dva 2000mAh akumulátory, které můžete rychle nabít v rychlonabíječce, pro náročnější nebo delší práci doporučujeme větší akumulátory s kapacitou 4000mAh. Akumulátor lze použít ve všech typech nářadí řady EXTOL SHARE20V. Díky použité Li-ion technologii je ho možné kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jeho kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
OPTIMUM Strojní svěrák BMP 160
2 529 Kč
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø5 x 52 x 86 mm
57 KčAku vibrační delta bruska EXTOL PREMIUM 8891845
699 Kč
Aku vibrační bruska je ideální nástroj pro broušení dřeva a dřevěných materiálů, kovů a k zabroušení poškozených míst povrchové úpravy, např. barvy a laku, dále tmelů apod. bez použití vody. Díky svému tvaru je velmi…
Další informace
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Otáčky | 11 000/min |
| Baterie | Li-ion |
| Hmotnost s baterií | 1,2 kg |
| Napětí akumulátoru | 20 V |
| Regulace otáček | Bez regulace |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Rozměr brusného papíru | 135×95 mm |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Typ brusky | Delta |
| Hmotnost | 1 kg |
| Typ motoru | Uhlíkový motor |










