Praktický a lehký vrtací aku šroubovák je určen k dotahování a povolování šroubů či vrutů, dále k vrtání do dřeva, kovu a plastů. Na vrtačce je moderní sklíčidlo s aretací, které lze utahovat a povolovat jednou rukou. Dvourychlostní převodovka umožňuje mít maximální výkon v celém rozsahu otáček. Přiložená sada šroubovacích bitů obsahuje bity často používané při skládání nábytku, takže se do něj můžete hned pustit. Při skládání nábytku také využijete 19 stupňů nastavení kroutícího momentu, aby se vám nestalo, že by se nějaký vrut začal volně protáčel ve vyvrtané díře. Vrtačka spolu s příslušenstvím je uložena v pěkné a pevné dárkové krabici. Díky Li-ion akumulátoru je možné šroubovák kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala kapacita akumulátoru. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
Optimum BME svěrák 3052630
930 Kč
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø16 x 105 x 160 mm
338 KčAku vrtačka EXTOL LADY 402402
1 099 Kč
Praktický a lehký vrtací aku šroubovák je určen k dotahování a povolování šroubů či vrutů, dále k vrtání do dřeva, kovu a plastů. Na vrtačce je moderní sklíčidlo s aretací, které lze utahovat a povolovat…
Další informace
| Hmotnost | 1,734 kg |
|---|---|
| L/P chod | ano |
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost s baterií | 0,9 kg |
| Stupňů utah. momentu | 19+vrtání |
| Průměr vrtáku | 0,8 – 10 mm |
| Rychloupínací hlava | polokovová 3/8 |
| Nabíjení baterie cca | 2 h |
| Otáčky | I. 0 – 375 /min, II. 0 – 1 400 /min |
| Příslušenství | vrtáky 1,5-2-2,5-3-3,5-4-5-6 mm, bity (-) 5 mm, PH 1-2, HEX 5, TORX 20, sada 13 ks |
| Napětí akumulátoru | 12 V |
| Počet akumulátorů | 1 |
| Max. vrtací výkon do dřeva | 18 mm |
| Max. vrtací výkon do oceli | 8 mm |
| Max. kroutící moment | 25 Nm |
| Značka | EXTOL LADY |
| Hmotnost | 1,734 kg |
| Typ motoru | Uhlíkový motor |
| Specifikace | S příslušenstvím |














