- aretace vřetene
- variabilní otáčky
- LED osvětlení
- bez příklepu
Aircraft® Hadice SuperFlex 10 m, ø 10/16 mm s rychlospojkou
688 Kč
Bezolejový odhlučněný kompresor ABAC Super Silent Line OS7P-0,55-6RM
9 455 KčAku vrtačka FERM CDM1143
784 Kč
aretace vřetene variabilní otáčky LED osvětlení bez příklepu Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství.
Nářadí je dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které lze koupit jako zvláštní příslušenství.
Další informace
| Hmotnost | 1,5 kg |
|---|---|
| Sklíčidlo do | 2 – 13 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Napětí akumulátoru | 20 V |
| Max. vrtací výkon do dřeva | 30 mm |
| Max. vrtací výkon do oceli | 13 mm |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Max. kroutící moment | 45 Nm |
| Značka | Ferm Power |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Typ motoru | Uhlíkový motor |








