

Extol Premium (8865147) hadice vzduchová, guma, s rychlospojkami, 1/4", (6/12mm), 10m
470 Kč
PROMA Adaptér 4 ks (100/70, 70/45, 45/40, 40/35)
139 KčAkumulátor Scheppach ABP2.0-20Li Li-ion 2Ah/20V
989 Kč


Další informace
| Hmotnost | 0,4 kg |
|---|---|
| Rozměry | 110 x 75 x 55 mm |
| Záruka (základní) | 2 roky |
| Záruka (prodloužená) | 4 roky |
| Napětí akumulátoru | 20 V |
| Kapacita akumulátoru | 2 Ah |
| Značka | Scheppach |
| Hmotnost | 0,4 kg |
| Typ akumulátoru | Li-ion |









