Příruční hobby bezolejový kompresor.
- Není nutná výměna oleje
- Stlačený vzduch neobsahuje olej
3 583 Kč
Příruční hobby bezolejový kompresor. Není nutná výměna oleje Stlačený vzduch neobsahuje olej
Příruční hobby bezolejový kompresor.
| Hmotnost | 9,2 kg |
|---|---|
| Max. provozní tlak | 8 bar |
| Kompresní systém | WDS |
| Plnící výkon cca | 90 l/min |
| Sací výkon cca | 180 l/min |
| Objem tlakové nádoby | 6 l |
| Válce/stupně | 1 / 1 |
| Otáčky | 3 400 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 315 × 370 × 355 mm |
| Hladina akustického tlaku LPA | 97 dB(A) |
| Tlak (bar) | 8 |
| Tlaková nádoba (l) | 6 |
| Sací výkon (l/min) | 180 |
| Mazání kompresoru | bezolejový |
| Příkon | 1 100 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 9,2 kg |