Kompresor bezolejový je velmi tichý, lehký přenosný. Kompresor je určený pro servisní práce (vyfukování nečistot z počítačů, elektrického vedení), domácí práce (plnění míčů, pneumatik, sponkování, nástřik airbrush).
Bezolejový kompresor XTline XT2009
3 451 Kč
Kompresor bezolejový je velmi tichý, lehký přenosný. Kompresor je určený pro servisní práce (vyfukování nečistot z počítačů, elektrického vedení), domácí práce (plnění míčů, pneumatik, sponkování, nástřik airbrush).
Další informace
| Hmotnost | 15 kg |
|---|---|
| Otáčky | 1 400 ot./min. |
| Orientační plnící výkon | 45l/min |
| Tlak (bar) | 8 |
| Tlaková nádoba (l) | 6 |
| Sací výkon (l/min) | 80 |
| Mazání kompresoru | bezolejový |
| Příkon | 550 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | XTline |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 15 kg |









