- Bezolejový V-agregát, velmi tichý
- Tvrdě chromované válcové plochy s vysoce přesným a velmi hladkým
- povrchem snižují tření na minimum
- Vysoce výkonný pístní kroužek ze speciální směsi grafitu, teflonu a karbonu s velmi dlouhou životností
- Kola z PU pěny zabraňující defektu
- Kvalitní tlaková nádoba s vnějším i vnitřním žárovým pozinkováním,
- 15 let záruka proti prorezavění
- Jednoruční bezpečnostní rychlospojky
- Tři odběrná místa stlačenéhovzduchu
Scheppach HMS 1070 5902206901
9 055 Kč
1x Brusný papír na suchý zip Bosch 93x185 mm 8děr Dostupné varianty: 1x Brusný papír na suchý zip - Bosch 93x185 8děr/hrubost 120
13 KčBezolejový pístový kompresor Aircraft® Airprofi 220/50 OF PRO
47 193 Kč
Bezolejový V-agregát, velmi tichý Tvrdě chromované válcové plochy s vysoce přesným a velmi hladkým povrchem snižují tření na minimum Vysoce výkonný pístní kroužek ze speciální směsi grafitu, teflonu a karbonu s velmi dlouhou životností Kola z…
Další informace
| Hmotnost | 62 kg |
|---|---|
| Plnící výkon cca | 134 l/min |
| Otáčky | 1 400 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 1 080 × 860 × 450 mm |
| Hl. akustického výkonu LWA | 70 dB(A) |
| Válce / stupně | 2 / 1 |
| Tlak (bar) | 10 |
| Tlaková nádoba (l) | 50 |
| Sací výkon (l/min) | 220 |
| Mazání kompresoru | bezolejový |
| Příkon | 1 100 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 62 kg |








