Univerzální a jednoduše ovladatelný kompresor pro ,,hobby,, použití.
Black+Decker Bezolejový kompresor FERRUA BD 195/12-NK
4 391 Kč
Univerzální a jednoduše ovladatelný kompresor pro ,,hobby,, použití.
Další informace
| Hmotnost | 13,5 kg |
|---|---|
| Počet pístů | 1 ks |
| Otáčky | 3 400 /min. |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Tlak (bar) | 10 |
| Sací výkon (l/min) | 180 |
| Tlaková nádoba (l) | 12 |
| Mazání kompresoru | bezolejový |
| Příkon | 1 100 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | FERRUA |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 13,5 kg |









