Přenosné odporové bodovací kleště. Tento model je vybaven mikroprocesorem, který řídí optimální čas a proud pro sváření a umožňuje také navolit pulsní režim pro sváření vysoce pevnostních i povrchově upravených materiálu. Nastavitelná síla stisku elektrod 400-1200N se základními rameny 120mm. Pro dva plechy o maximální tloušťce 2 mm s možností nastavení svářecího času pomocí elektronického časovače.
Strojní zvedák MH 20
17 654 Kč
Hlavice prodloužená 1/2" 8mm Dostupné varianty: Prodloužená šestihranná hlavice 1/2" HONITON 9 mm
98 KčBodovací kleště TELWIN DIGITAL MODULAR 400
21 677 Kč
Přenosné odporové bodovací kleště. Tento model je vybaven mikroprocesorem, který řídí optimální čas a proud pro sváření a umožňuje také navolit pulsní režim pro sváření vysoce pevnostních i povrchově upravených materiálu. Nastavitelná síla stisku elektrod…
Další informace
| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Napětí naprázdno | 2,5 V |
| Příkon max. | 13 kW |
| Max.bodovací proud | 6 300 A |
| Příkon při 50% | 2,3 kW |
| Max.tloušťka materiálu | 2 + 2 mm |
| Cyklus | 1,5 % |
| Rozměry | 440 x 100 x 185 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Napětí | 400 V |
| Příkon | 13 000 W |
| Značka | TELWIN |
| Filtrovací příkon | 10 000 – 14 999 W |
| Hmotnost | 10 kg |

_bodovaci-kleste-telwin-digital-modular-400.jpg?662f80ea)
_bodovaci-kleste-telwin-digital-modular-400.jpg?662f80ea)







