Digital Carspotter 5500 je multifunkční mikroprocesorem řízené odporové zařízení. Široké příslušenství umožňuje jeho účinné nasazení v autoopravárenství, klempířských a zámečnických dílnách. V základním provedení umožňuje odporové navařování drobných součástí (hřebů, šroubů, podložek,…), jednostranné svařování, temperování povrchu menších ploch či vyrovnávání deformací na plechových součástech. Jeho funkce lze dále rozšířit o oboustranné sváření za pomoci ručních bodovacích kleští. Součástí dodávky je základní sada materiálů a příslušenství s pistolí.
Bodovací svářečka TELWIN DIGITAL CAR-SPOTTER 5500
31 106 Kč
Digital Carspotter 5500 je multifunkční mikroprocesorem řízené odporové zařízení. Široké příslušenství umožňuje jeho účinné nasazení v autoopravárenství, klempířských a zámečnických dílnách. V základním provedení umožňuje odporové navařování drobných součástí (hřebů, šroubů, podložek,…), jednostranné svařování, temperování…
Další informace
| Hmotnost | 30 kg |
|---|---|
| Napětí naprázdno | 5,4 V |
| Příkon max. | 11 kW |
| Max.bodovací proud | 3 000 A |
| Příkon při 50% | 2,8 kW |
| Max.tloušťka materiálu | 1,5 + 1,5 mm |
| Cyklus | 3 % |
| Rozměry | 390 x 260 x 225 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Příkon | 11 000 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | TELWIN |
| Filtrovací příkon | 10 000 – 14 999 W |
| Hmotnost | 30 kg |
| Bodovací proud max. | 4 200 A |
| Maximální tloušťka materiálu | 1,5 + 1,5 mm |











