Nabíječka Bosch GAL 1880 CV
|
Optimum BME svěrák 3052632
1 245 Kč
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø15 x 100 x 160 mm
204 KčBOSCH GAL 1880 CV 1.600.A00.B8G
1 169 Kč
Nabíječka Bosch GAL 1880 CV Vícenapěťová rychlonabíječka pro všechny lithium-iontové akumulátory 14,4–18 V Režim rychlonabíjení: 4,0 Ah akumulátor je již po 25 minutách připravený k použití s 80% kapacitou Aktivní chlazení pro delší životnost akumulátorů.
Další informace
| Hmotnost | 0,7 kg |
|---|---|
| Nabíjecí napětí akumulátoru | 14,4 – 18 V |
| Záruka (základní) | 2 roky |
| Záruka (prodloužená) | 3 roky |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Napětí | 18 V |
| Nabíjecí proud | 8 A |
| Značka | BOSCH |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Typ akumulátoru | Li-ion |










