Digitální vodováha Bosch GIM 120Větší délka pro vyšší přesnost
|
Rozsah dodávky digitální vodováhy Bosch GIM 120
- 4× baterie 1,5 V LR6 (AA)
- Ochranné pouzdro
Metabo R 12-18 BT
3 833 Kč
Pilový kotouč Bosch Top Precision Best for Multi Material 165x20 mm Dostupné varianty: Pilový kotouč Bosch Top Precision Best for Multi Material 165x20 mm/48z.
1 516 Kč5 069 Kč
Digitální vodováha Bosch GIM 120 Větší délka pro vyšší přesnost Měří přesně sklony ve stupních, procentech nebo milimetrech/metrech Směrové šipky a akustické signály při 0° a 90° pro jednoduché vyrovnávání Automatické otáčení naměřených hodnot na displeji při…
Digitální vodováha Bosch GIM 120Větší délka pro vyšší přesnost
|
| Hmotnost | 1,3 kg |
|---|---|
| Délka | 120 cm |
| Měřicí rozsah | 0–360° (4x 90°) |
| Přesnost měření - elektronika 0°/90° | ± 0,05° |
| Přesnost měření vodováhy | ± 0,057° = ± 1 mm/m |
| Měrné jednotky | °, %, mm/m |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Záruka (základní) | 2 roky |
| Záruka (prodloužená) | 3 roky |
| Značka | BOSCH |