Aku svítilna Bosch GLI 12V-300
- Jas se šesti výkonnými LED
- Flexibilní použití: Lze držet v ruce, zavěsit či postavit
- Nízká spotřeba energie: 3 hodiny nepřetržitého svícení na 1 Ah
Metabo R 12-18 BT
3 833 Kč
Pilový kotouč Bosch Top Precision Best for Multi Material 165x20 mm Dostupné varianty: Pilový kotouč Bosch Top Precision Best for Multi Material 165x20 mm/48z.
1 516 Kč1 308 Kč
Aku svítilna Bosch GLI 12. V-300 Jas se šesti výkonnými LED Flexibilní použití: Lze držet v ruce, zavěsit či postavit Nízká spotřeba energie: 3 hodiny nepřetržitého svícení na 1 Ah Nezapomeňte na akumátorové zdroje a nabíječku! Akumulátorové baterie Bosch…
| Hmotnost | 0,15 kg |
|---|---|
| Max .provozní doba 12 V | 180 min/Ah |
| Hmotnost | 0,15 kg |
| Záruka (základní) | 2 roky |
| Záruka (prodloužená) | 3 roky |
| Napětí akumulátoru | 12 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Světelný tok | 300 lm |
| Značka | BOSCH |
| Specifikace svítilny | LED |
| Typ svítilny | Lampa |
| Specifikace | Montážní |