Výkonná příklepová vrtačka vhodná pro vrtání do různých materiálů včetně zdiva a porobetonu.
Elektrická příklepová vrtačka EXTOL CRAFT 401182
1 190 Kč
Výkonná příklepová vrtačka vhodná pro vrtání do různých materiálů včetně zdiva a porobetonu.
Další informace
| Hmotnost | 1,9 kg |
|---|---|
| L/P chod | ano |
| Záruka | 2 roky |
| Počet příklepů | 0 – 48 000 /min |
| Otáčky | 0 – 3 000 /min |
| Průměr vrtáku | 1,5 – 13 mm |
| Sklíčidlo | celokovové |
| Hřídel | 1/2 |
| Příkon | 750 W |
| Napětí | 230 V |
| Regulace otáček | S regulací |
| Typ sklíčidla | S kličkou |
| Max. vrtací výkon do dřeva | 25 mm |
| Max. vrtací výkon do oceli | 13 mm |
| Max. vrtací výkon do zdiva | 13 mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 1,9 kg |
| Typ vrtačky | Příklepová |











