Další informace
| Hmotnost | 0,081 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | HSS |
| Technické parametry | 88mm |
| Mechanismus upnutí | Univerzální |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,081 kg |
| Dle materiálu | Syntetické materiály |
| Typ upnutí | Univerzální upnutí |
| Dle typu | Řezné a brusné nástroje |










