- hloubkový doraz
- pomocná rukojeť
- regulace otáček
- 3m gumový kabel
- zámek na vypínači
- rychloupínací sklíčidlo
Nosič leštících kotoučů M14 - suchý zip EXTOL INDUSTRIAL ø 180 mm
190 Kč
OPTIMUM Pásová pila na kov OPTIMUM® OPTIsaw SD 500
224 904 Kč2 345 Kč
hloubkový doraz pomocná rukojeť regulace otáček 3m gumový kabel zámek na vypínači rychloupínací sklíčidlo
| Hmotnost | 5,25 kg |
|---|---|
| Sklíčidlo do | 13 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Příkon | 1 100 W |
| Napětí | 230 V |
| Regulace otáček | S regulací |
| Typ sklíčidla | Rychloupínací |
| Max. vrtací výkon do oceli | 13 mm |
| Max. vrtací výkon do dřeva | 30 mm |
| Max. vrtací výkon do zdiva | 20 mm |
| Značka | Ferm Industrial |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 5,25 kg |
| Typ vrtačky | Příklepová |