Dvourychlostní elektrický řetězový kladkostroj.
Elektrický řetězový kladkostroj Unicraft® EKZT 20-2
46 489 Kč
Dvourychlostní elektrický řetězový kladkostroj.
Další informace
| Hmotnost | 82 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 2 000 kg |
| Max. výška zdvihu | 6 m |
| Počet řetězů | 2 |
| Rychlost zdvihu | 2,6 / 0,95 m/min |
| Počet rychlostních stupňů | 2 |
| Délka ovládacího kabelu | 6 000 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 661 × 650 × 276 mm |
| Příkon | 1 400 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Unicraft® |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 82 kg |









