LED reflektor je zdrojem příjemného bílého světla, které kvalitou odpovídá dennímu světlu. LED reflektory se stojanem jsou díky jednoduchému a dobře polohovatelného stojanu ideálním pracovním světlem. Mezi další výhody těchto reflektorů patří nízká spotřeba energie, odolnost proti dešti, prachotěsnost, bezúdržbovost, mechanické odolnost a dlouhá životnost (více než 30 000 hod.).
Extol 43244
1 390 Kč
LED reflektor je zdrojem příjemného bílého světla, které kvalitou odpovídá dennímu světlu. LED reflektory se stojanem jsou díky jednoduchému a dobře polohovatelného stojanu ideálním pracovním světlem. Mezi další výhody těchto reflektorů patří nízká spotřeba energie,…
Další informace
| Hmotnost | 2,6 kg |
|---|---|
| Krytí | IP65 |
| Napětí/frekvence | 180 – 240 V / 50 – 60 Hz |
| Životnost diody | 30 000 hod |
| Světelný tok | 4 500 lm |
| Teplota chromatičnosti | 6 300 K |
| Úhel vyzařování | 120° |
| Příkon | 50 W |
| Značka | EXTOL LIGHT |
| Filtrovací příkon | 0 – 99 W |
| Hmotnost | 2,6 kg |















