Malá lehká pneu hřebíkovačka/sponkovačka je určena ke spojování dřevěných a dřevu podobných materiálů, dále k připevňování textilií, fólií, plachet, igelitu, kůže, lepenky, dekoračních a izolačních materiálů apod. na dřevěný podklad nebo dřevu podobný materiál s použitím hřebíků a spon. Sponkovačka má univerzální konstrukci takže v ní můžete používat spony i hřebíky. Z důvodu práce s materiály různé tvrdosti, lze snadno nastavit sílu úderu, aby byl hřebík/spona vždy zaraženy tak hluboko jak potřebujete. Sponkovačka má snadné, rychlé a beznástrojové otevření ústí pro rychlou výměnu poškozených nebo zaseklých hřebíků/spon. Zásobník na hřebíky má průhled, takže můžete snadno zkontrolovat jejich množství ve stroji. Rukojeť je potažena vrstvu gumy, která tlumí vibrace, nestudí a zpříjemňuje držení při práci. Nastavitelný výfuk vzduchu umožňuje nasměrovat vzduch výstupu mimo uživatele. Celá sponkovačka je uložena v praktickém kufru.
Extol 8865040
1 179 Kč
Malá lehká pneu hřebíkovačka/sponkovačka je určena ke spojování dřevěných a dřevu podobných materiálů, dále k připevňování textilií, fólií, plachet, igelitu, kůže, lepenky, dekoračních a izolačních materiálů apod. na dřevěný podklad nebo dřevu podobný materiál s…
Další informace
| Hmotnost | 1,2 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Délka hřebíků | 15-50mm |
| Hlava hřebíků | 2mm |
| Kapacita zásobníku | 100ks |
| Max. pracovní tlak | 8bar |
| Pracovní tlak | 4-7bar |
| Průměr vsuvky | 1/4 |
| Šířka x výška spon | 5,7 x 1-1,25 x 19-40mm |
| Typ hřebíků | 1,25×0,95mm |
| V kufru | ano |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 1,2 kg |













