Další informace
| Hmotnost | 3,54 kg |
|---|---|
| Kladivo | s dřevěnou rukojetí 300g |
| Prodlužovací nástavec | 1/4x50mm |
| Technické parametry | 1/4 |
| Šroubovák | (-)5x75mm, (-)6x100mm, (-)6x38mm, PH1x75mm (CrV), PH2x100mm, PH2x38mm,magnetický šroubovák na hroty 1/4x100mm |
| Imbus | 1,5-2-2,5-3-4-5-6-8-10mm (CrV) |
| Ráčna | 1/4 (45T) (CrV) |
| Hroty | 1/4(L25mm): (-)3-4-5-6, PH0-1-2-3, PZ0-1-2-3, H3-4-5-6mm, T10-15-20-25 (CrV) |
| Materiál | CrV |
| Hlavice nástrčné | 1/4: 4-5-6-7-8-9-10-11-12-13mm |
| Kleště | SIKO 240mm, kombinované 180mm, půlkulaté přímé 200mm |
| Hodinářský šroubovák | PH00x50mm, PH0x50mm, (-)2x50mm,(-) 2,5x50mm,(-)3x50mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 3,54 kg |









