

Technické parametry
- ráčna: 1/2″ (45T)
- hlavice nástrčné: 1/2″: 10-11-12-13-14?-15-16-17-18-19-21-22-24-27-30-32mm
- prodlužovací nástavec: 1/2″x75-125mm
- adaptér s otvorem: 1/2″-3/8″
- univerzální kardan: 1/2″

Hydraulická pumpa 10T
1 900 Kč
Extol PREMIUM 1000 ks 10,6 x 0,52 x 1,2 mm Dostupné varianty: Spony EXTOL PREMIUM (1000 ks) 11,3/0,7/6 mm
30 Kč1 380 Kč
Technické parametry ráčna: 1/2″ (45. T) hlavice nástrčné: 1/2″: 10-11-12-13-14? -15-16-17-18-19-21-22-24-27-30-32mm prodlužovací nástavec: 1/2″x75-125mm adaptér s otvorem: 1/2″-3/8″ univerzální kardan: 1/2″


Technické parametry

| Hmotnost | 3,5 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Hlavice nástrčné | 1/2: 10-11-12-13-14?-15-16-17-18-19-21-22-24-27-30-32mm |
| Adaptér s otvorem | 1/2-3/8 |
| Ráčna | 1/2 (45T) |
| Prodlužovací nástavec | 1/2×75-125mm |
| Univerzální kardan | 1/2 |
| Technické parametry | 1/2 |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 3,5 kg |