

Hlavní přednosti
- kovový kufřík

Pás na nářadí kožený, 3 kapsy (velká, střední, malá), 1 poutko, úchyty pro tužku nebo šroubovák, EXTOL CRAFT
280 Kč
Extol Craft 97321 čiré
55 Kč5 390 Kč
Hlavní přednosti kovový kufřík


Hlavní přednosti

| Hmotnost | 16,34 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Vratidlo | 3/4x450mm |
| Prodlužovací nástavec | 3/4×100-200-400mm |
| Technické parametry | 3/4 |
| Ráčna | 3/4 (24T) |
| Hlavice nástrčné | 3/4: 19-21-22-24-26-27-28-30-32-34-36-38-41-46-48-50mm |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 16,34 kg |