Kompresory jsou vybaveny vzdušníkem s ventilem pro vypouštění kondenzátu a pojistným ventilem. Při rozběhu pracují v automatickém pracovním cyklu.
PROMA pilový pás - 20x2950 / 4z pro PP-400 64000004
799 Kč
Chlazený podložní talíř na fíbr LUGA ABRASIVE ø 115 mm
139 KčFERRUA Olejový kompresor COMPRECISE F200/400/4
37 199 Kč
Kompresory jsou vybaveny vzdušníkem s ventilem pro vypouštění kondenzátu a pojistným ventilem. Při rozběhu pracují v automatickém pracovním cyklu. Kompresory olejové pomaloběžné – pomaloběžná dvouválcová kompresorová jednotka s řadovým uspořádáním válců, vyznačují se klidným…
Kompresory olejové pomaloběžné – pomaloběžná dvouválcová kompresorová jednotka s řadovým uspořádáním válců, vyznačují se klidným chodem a nízkou hlučností. Vysoký výkon a dlouhá životnost jednotky předurčuje kompresory pro dílenské a průmyslové použití. Dokonalá účinnost mazání kluzně uložených, dělených, nebo nedělených ojnic olejem, sací prachový filtr a chladič vzduchu na výstupu.
Další informace
| Hmotnost | 97 kg |
|---|---|
| Otáčky | 1 480 /min. |
| Dodávané množství vzduchu | 177 l/min. |
| Hladina hluku Lwa | 97 dB |
| Záruka | 2 roky |
| Tlak (bar) | 11 |
| Tlaková nádoba (l) | 200 |
| Sací výkon (l/min) | 480 |
| Mazání kompresoru | olejový |
| Příkon | 3 000 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | FERRUA |
| Filtrovací příkon | 3 000 – 3 499 W |
| Hmotnost | 97 kg |










