Hadovitý vrták do dřeva EXTOL PREMIUM
- Pro vrtání vysoce přesných děr v neštípavých materiálech
- Šestihranná stopka
Opracovávané materiály:
- Měkké dřevo
- Tvrdé dřevo
Diamantový celoobvodový kotouč na mokré řezání EXTOL CRAFT ø 230x22,2 mm
410 Kč
Extol 8892500
1 759 Kč114 Kč
Hadovitý vrták do dřeva EXTOL PREMIUM Pro vrtání vysoce přesných děr v neštípavých materiálech Šestihranná stopka Opracovávané materiály: Měkké dřevo Tvrdé dřevo
Opracovávané materiály:
| Hmotnost | 0,505 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Hadovitý vrták do dřeva EXTOL PREMIUM ø 8×260 mm |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,505 kg |
| Sada | NE |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | Dlouhé |