Kombinované kladivo SDS MAX – Hikoki DH 40 MC
držák nástrojů SDS-max
2 funkce: příklepové vrtání a sekání
Bezpečnostní kluzná spojka
Rozsah dodávky kombinovaného kladiva SDS MAX – Hikoki DH 40 MC
- přídavná rukojeť
- hloubkový doraz
- plastový kufr
Bezolejový odhlučněný kompresor ABAC Super Silent Line OS7P-0,55-6RM
9 455 Kč
Metabo HG 20-600 602066000
2 872 Kč9 383 Kč
Kombinované kladivo SDS MAX – Hikoki DH 40 MC držák nástrojů SDS-max 2 funkce: příklepové vrtání a sekání Bezpečnostní kluzná spojka Rozsah dodávky kombinovaného kladiva SDS MAX – Hikoki DH 40 MC přídavná rukojeť hloubkový…
držák nástrojů SDS-max
2 funkce: příklepové vrtání a sekání
Bezpečnostní kluzná spojka
| Hmotnost | 7,1 kg |
|---|---|
| Vrtací průměr do oceli | 13 mm |
| Vrtací průměr do dřeva | 32 mm |
| Vrtací korunka průměr | 105 mm |
| Otáčky na prázdno | 620 /min. |
| Počet úderů | 2 800 /min. |
| Celková délka | 448 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Příkon | 1 100 W |
| Napětí | 230 V |
| Upnutí nástroje | SDS MAX |
| Síla pneumatického příklepu | 7,1 J |
| Značka | Hikoki |
| Max. vrtací výkon do zdiva/betonu | 40 mm |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 7,1 kg |
| Typ kladiva | Kombinovaná kladiva |