Hydraulický zvedací stůl Unicraft® SHT 2000
71 599 Kč
Představuje uzavřenou platformu Oddělená ovládací jednotka s 3 m kabelem, ovládacím tlačítkem a nouzovým vypínačem Plynulé zvedání a spouštění Robustní lakovaná ocelová konstrukce Garantovaná stabilita Doba zdvihu cca 40 sekund V souladu s bezpečnostními požadavky…
Další informace
| Hmotnost | 220 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 2 000 kg |
| Min. výška zdvihu | 190 mm |
| Max. výška zdvihu | 1 010 mm |
| Rozměry pracovního stolu | 1 300 × 800 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Příkon | 750 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Unicraft® |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 220 kg |









